KASJER BILETOWY - null

Description : KASJER BILETOWY. Company : null. Location :

OFERTA PRACY

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.

KASJER BILETOWY

Zakres zadań na stanowisku kasjera biletowego:

  • odprawa podróżnych – sprzedaż biletów w kasie biletowej zgodnie z przyjętymi w Spółce
procedurami, instrukcjami i standardami obsługi klienta,
  • przyjmuje i dokonuje anulowań, wymian i zwrotów należności za niewykorzystane bilety,
  • udziela informacji podróżnym w zakresie rozkładu jazdy pociągów, w zakresie informowania
o warunkach zawarcia i realizacji umowy przewozu, a także przyjmuje skargi, reklamacje
i wnioski,
  • zarachowuje w kasie fiskalnej wpływy ze sprzedaży biletów,
  • sporządza wydruki niezbędnych raportów oraz prowadzi według określonych wytycznych
dokumentację kasową oraz ją archiwizuje,
  • dba o właściwe przechowywanie i zabezpieczenie wartości pieniężnych oraz druków ścisłej
rejestracji,
  • dba o pozytywny wizerunek Spółki.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego,
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku kasjera biletowego,
  • mile widziane będzie posiadanie świadectwa złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na
kasjera biletowego,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywności,
  • sumienności, umiejętności pracy pod presją,
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat,
  • atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe dla siebie i członków rodziny,
  • prywatne pakiety medyczne oraz karnety sportowe z częściowym dofinansowaniem
pracodawcy,
  • możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo - Pożyczkowej działającej przy PKP SKM
i zaciągania nieoprocentowanych pożyczek na korzystnych zasadach określonych w jej
Statucie.
  • pakiet socjalny, w tym m.in. karnety sportowe, dofinansowanie do wypoczynku oraz imprez
kulturalno – oświatowych, pożyczki na cele mieszkaniowe,

DOŁĄCZ DO NAS: [email protected]

Informacje dodatkowe:

  • osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie CV oraz listu motywacyjnego na adres
PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. 81-002 Gdynia ul. Morska 350 A lub
pocztą elektroniczną na adres [email protected] z dopiskiem „ kasjer biletowy",
  • w przypadku udostępnienia danych, w których zawarte są szczególne kategorie danych,
o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO należy umieścić oświadczenie o treści „Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, które obejmują szczególne kategorie
danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.”,
  • osoby, których oferty zostaną rozpatrzone pozytywnie, będą powiadomione o terminie
rozmowy,
  • osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a
oferty zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu rekrutacji,
  • nadesłanych dokumentów nie zwracamy,
  • zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji lub możliwość
unieważnienia naboru,
  • dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie (58) 721-29-29 wew. 4102.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

1) administratorem Państwa danych osobowych jest PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z
o.o.
z siedzibą w Gdyni, ul. Morska 350 A, 81-002 Gdynia;

2) inspektorem ochrony danych w PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. jest Pani
Agnieszka Tokarska: adres e-mail [email protected] tel. 58 721-29-69;

3) Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy oraz § 1
rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28.05.1996 r. w sprawie zakresu
prowadzenia akt osobowych pracownika będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego
postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do
kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym
czasie.
Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie

Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w

dowolnym czasie;

4) odbiorcą Państwa danych osobowych może być firma zapewniająca wsparcie eksploatacyjne
systemu informatycznego;

5) Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji
międzynarodowej;

6) Państwa dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane
do zakończenia procesu rekrutacji.

7) mają Państwo prawo do:
a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych,
c) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
d) prawo do usunięcia danych osobowych,
e) prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych,

ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa);
8) podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy

jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych
danych jest dobrowolne;

9) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą profilowane.